Buffalo’s Grill Steak & Burger Restaurant je rodinná reštaurácia amerického štýlu, otvorená v roku 2019. Majiteľom je šéfkuchár s dlhoročnými skúsenostmi z celej Európy. Reštaurácia sa nachádza v širšom centre mesta Zlaté Moravce, na ulici Robotnícka 21.

V štýlovom prostredí reštaurácia ponúka predovšetkým STEAKY, BURGERY a TORTILLY, z kvalitných čerstvých surovín, hovädzie mäso z novozélandskej a brazílskej produkcie. Z ponuky 20 burgerov, klasickej, batátovej, bezlepkovej alebo čiernej žemle si vybere každý, nech už je mäsožravec alebo vegetarián. V jedálnom lístku nájdete aj ďalšie špeciality z bravčového, kuracieho a hovädzieho mäsa (pečené bravčové koleno, rebrá, kuracie krídelka …). Na svoje si prídu aj milovníci šalátov (mäsových aj čisto zeleninových). V každej časti jedálneho lístka, mimo steakov 🙂 …, nájdu ponuku aj vegetariáni.

Pre Vašu rodinnú akciu alebo firemný večierok Vám Buffalo´s Grill vyskladá menu podľa Vašich predstáv a požadaviek. Zabezpečíme rôzne špeciality, ako napríklad pečene prasiatko, kačacie, husacie a zabíjačkové špeciality, a to všetko vrátane príloh a oblôh.

Široká je i ponuka nápojového lístka. Pre znalých pivárov exkluzívne ponúkame tradičné české pivo REGENT (čapované, fľaškové a plechovkové). Ponuka vín je z Château Topoľčianky podľa vínnej karty.

Kapacita reštaurácie je 28 miest, dva salóniky po 12tich miestach a VIP lounge pre 7 osôb. V letnom období je k dispozícii posedenie na terase.

Po celú prevádzkovú dobu reštaurácie funguje aj rozvoz.

Reštaurácia ponúka aj BEJKOVO DENNÉ MENU na celý týždeň, vrátane víkendu. Otvorená býva aj po väčšinu sviatkov.

Jednoducho keď si hladný, vyber si a VOLAJ BEJKA! 🙂 – 0903 535 269